Хто я?

Будемо знайомі – мене звуть Інна Івженко!

Я практичний психолог, арт-терапевт, організатор та ведуча навчального проекту
«Вечірня школа арт-терапії» та інших не менш цікавих програм з арт-терапії.

У мене є три ключові переконання, на які я спираюся у професійній діяльності:

 1. “Я вірю, що мистецтво врятує світ, нехай не весь, але світ внутрішній так точно!”
 2. «З усіх втрат, втрата часу найважча» Григорій Сковорода
 3. «Все можливо за однієї умови: по-справжньому хотіти того, до чого йдеш» Ельчин Сафарлі

Організація та проведення заходів з арт-терапії не тільки моя основна робота, це любов всього мого життя.

Саме тому я щасливо «живу» у просторі арт-терапії з 2012 року:

 • 2012-2014 р. – менеджер навчальних груп з арт-терапії Олени Тараріної
 • 2014 – 2015 р. – організатор та координатор «Літньої школи арт-терапії» при ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії»
 • 2015 р. — розробила навчальний проект «Вечірня школа арт-терапії», навчальний курс «Основи лялькотерапії Онлайн», випустила набори асоціативних картинок «Дідусині казки» та «Майстерня сімейних історій»
 • 2015 – 2016р. — організатор та координатор благодійних проектів із профілактики професійного вигоряння соціальних працівників м. Києва «Розфарбуй свій світ!»
 • 2016 р. – розробила навчальні програми: «Лялькотерапія жіночих проблем»; навчальний курс «Основи застосування метафоричних асоціативних картинок у консультуванні»; «Слов’янська Лялька у жіночій ініціації»
 • 2017 р. – розробила навчальну програму «Основи ландшафтної арт-терапії Онлайн»; випустила набір метафоричних асоціативних картинок “La Loba”

Зараз займаюся організацією унікального Фестивалю Лялькотерапії «Кульство»

Про мене колеги:

Лариса Тюх – практичний психолог І категорії, казкотерапевт психологічного центру школа терапевтичної метафори «Доктор казка»:

«Інна – людина, закохана у справу, якою займається, Професіонал. Спілкування з нею круто може змінити Ваше життя, тому що в ньому назавжди оселяться бажання підкорювати нові професійні вершини, бажання нових знань, величезна любов до людей! А професійне життя стане просто немислимим без арт-терапії»

Олена Тараріна – кандидат пед. наук, практичний психолог вищої категорії, Президент східноукраїнської асоціації арт-терапії:

«Інна дивовижна людина, світосприйняття якої наскрізь наповнене повагою до людської особистості. Любов до арт-терапії цього тренера настільки велика, що захоплює. Інна чудовий арт-терапевт та захоплений вчений»

Про мене клієнти:

Тетяна Лемешко

Інно, дякую вам. У моєму житті вже відбулася зміна, поки не говоритиму про плани… але те, що Ви допомогли мені на них зважитися, надихнули цей факт! Дякую вам щиро!

Аліса Вольська

Розповідати про Інну як тренера — не розповідати нічого. Інну треба спробувати. Її енергія та посил, мудрість, відкритість, та відчутна любов до справи, якою вона ділиться, запам’ятовуються з першої техніки, першого знайомства) торкався Інні. Дякую, Вам, Інно, за те, що ви робите!

Тетяна Свобода

Після навчання на курсі Інни Івженка та її невичерпного оптимізму є впевненість у своїх силах як фахівця. Дякую..,Інно! Бажаю Творчого польоту!

Бурда Юлія

Насамперед хочу від щирого серця подякувати Вам за те, що Ви робите!
За знання, які Ви даєте, за доступ до Ваших безцінних лекцій, за книги, за вебінари, за те, що Ви – Інна вчитель, який завжди близько. Завдяки Вам у моєму житті, у моїй душі, у голові відбуваються великі зміни.

Коротченко Ксенія

Але після закінчення Вечірньої школи арт-терапії я можу з упевненістю заявити, що отримала набагато більше, ніж очікувала! Вивчені та опрацьовані техніки допомогли мені розібратися та скоригувати насамперед свої емоції. Я відчула на собі силу, глибинність та користь арт-методик. Почула багато корисних порад від нашої незрівнянної Інночки. Тепер, натхненна новими знаннями, починаю з цікавістю використовувати їх у житті.

Нескінченна історія мого пізнання така:

Освіта:

2007-2013 – Інститут соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П.Драгоманова, спеціальність: соціальна робота, практичний психолог
2011-2012 – Українська академія тренінгу – Сертифікований практик нейро-лінгвістичного програмування
2013 – Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка – Навчальна програма «Використання сучасних інноваційних технологій арт-терапії у роботі з різними категоріями населення»
2014 –   Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка — Навчальна програма «Тренер за напрямом: ведучий тренінгових та розвиваючих програм з арт-терапії»
2015 —Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова – Навчальна програма «Психологічне консультування методами арт-коучингу»
2015 – Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка – Навчальна програма «Основи тілесно-дихальної терапії. Інтегральна модель»
2015 – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова – Навчальна програма “Методи системно-сімейної арт-терапії”
2015 – Психологічний центр школа терапевтичної метафори «Доктор казка» – Теоретико-практичний курс «Використання карт снів та фанта -Уільямса в психологічній практиці»
2015 –ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» — Навчальна програма «Використання методів інтуїтивного малювання в роботі з різними категоріями населення»
2015-2016 — ГО «Західноукраїнська асоціація арт-психологів та арт-терапевтів» — Навчальний курс «Корекція
2-1 – навчання у Київському юнгіанському інституті за спеціальністю «Юнгіанське консультування»
2016 – навчання за програмою «Слов’янські ляльки вікових переходів» – Інститут психотерапії та клінічної психології, Москва
2016 – Навчальна програма Наталії Кузьміної «Я-Арт. Ресурсні техніки арт-терапії»
2016– Програма підвищення кваліфікації Інституту практичної психології “Іматон” “Архетипічна арт-терапія”, Санкт-Петербург 2016
Авторський курс

Весь час підвищую свій професійний рівень, вважаю це важливим не лише у професії психолога, а й особистому житті, бо переконана, що «Твоє бачення стане ясним, тільки якщо ти зможеш зазирнути у своє серце. Хто дивиться назовні — бачить лише сни, хто дивиться у себе — прокидається.»

К.Г. Юнг

Зараз проходжу навчання за програмами:

 • «Динамічна пісочна терапія» з Галиною Ель
 • «Міфи та образи – юнгіанський ракурс»

Ціную всі напрямки в терапії мистецтвами, але ОСОБЛИВО близько до моєї душевної природи такі напрямки як:

Лялькотерапія — лікування за допомогою Лялек, працюючи в якому, ми посилюємо свої потенційні ресурси, наповнюємося енергією та натхненням!

Ландшафтна арт-терапія – інноваційний психотерапевтичний підхід, заснований на використанні природи та творчих практик у терапевтичному процесі.

Приєднуйся до нас!!! Буду рада поділитися з Вами своєю ВЕЛИЧЕЗНОЮ ЛЮБОВ’Ю до арт-терапії!

З повагою, Інна Івженко

 

Готові поговорити?

Запис на індивідуальну консультацію